خرما شکلاتی

خرما شکلاتی مغزدار

خرما شکلاتی یا خرما مغزدار با روکش شکلات یکی از فرآورده های خرمایی پرطرفدار است. این محصول با کیفیت بالا و بسته بندی جدید وارد بازار شده است. کارخانه های بسیاری در جنوب کشور اقدام به تولید شکلات خرمایی در بسته بندی متنوع نموده اند. در همین راستا خرید خرما مغزدار شکلاتی از طریق سایت و فروشگاه های اینترنتی نیز امکانپذیر گشته است.

خرما شکلاتی

با وجود تنوع برندهای خرماهای شکلاتی در بازار، آیا می دانید کدام برند مرغوب تر است؟ آیا با مراحل تولید و بسته بندی خرما مغزدار آشنایی دارید؟

خرما مغزدار چگونه تهیه می شود؟

تولید خرما مغزدار در مجهزترین کارخانه های جنوب با استفاده از دستگاه های مکانیزه و بهداشتی صورت می گیرد. برای تهیه این فرآورده از خرمای تازه مضافتی، کبکاب و یا خرما بی هسته استعمران استفاده می شود. در این ارقام به دلیل بافت مناسب خرما، قابلیت جداسازی هسته توسط دستگاه وجود دارد. از مغزهای خشکبار همچون مغز بادام، فندق و گردو برای مغز شکلات خرما استفاده می گردد. گاهی خمیر خرما نیز برای تهیه این فرآورده به کار می رود. خرما مغزدار به دو صورت ساده و تزیین شده با شکلات تولید می شود.

خرما مغزدار شکلات خرمایی خرما شکلاتی

در نوع روکش دار از شکلات های تلخ، شکلات سفید و یا شکلات های طعم دار برای تزیین خرما استفاده می گردد. در نهایت خرمای مغزدار یا در جعبه های مخصوص چیده شده و یا به صورت تکی در بسته بندی مجزا آماده می شود.

بسته بندی خرما مغزدار

بسته های تکی خرما مغزدار شکلاتی، هم به صورت فله ای و هم در بسته های بزرگتر برای فروش ارائه می شود.  بسته های 250 و 450 گرمی معمولا دارای 20 تا 30 عدد خرما مغزدار با روکش شکلات هستند. سپس تعداد 12 تا 15 بسته در کارتن های اصلی برای فروش قرار می گیرد.

خرما مغزدار شکلاتی

تنوع در بسته بندی و برندهای خرما مغزدار تولید شده در ایران زیاد است. اینکه کدام برند از مرغوبیت بهتری برخوردار است و از مواد اولیه باکیفیت تری استفاده می کند بسیار حائز اهمیت می باشد. خصوصا اگر قصد صادرات این محصول را داشته باشید، این مژده را به شما می دهیم که مجوزها و استانداردهای لازم در تهیه آن به کار می رود. همچنین بسته بندی با برند و طرح مشتری نیز امکان پذیر گشته است.

برندهای مختلفی در ایران این محصول را با استفاده از بهترین مواد اولیه و به صورت مکانیزه تولید می کنند. برندهای معتبر خرما شکلاتی عبارتند از:

  • خرما شکلاتی دی (پارسیان)
  • خرما شکلاتی تحفه
  • شکلات خرما طعمدار تنگسیر
  • خرما شکلاتی لیمر
  • خرما شکلاتی بتیس
  • شکلات خرمایی آی سودا

خرما مغزدار شکلاتی خرما مغزدار شکلاتی

هر کدام از این برندها از تنوع و کیفیت منحصر به فردی برخوردار هستند. برای مثال خرما شکلاتی دی و شکلات خرمایی تنگسیر به دلیل کیفیت بالا و بسته بندی متنوع برای صادرات نیز مناسب می باشند.

خرید خرما مغزدار

در زمان انتخاب محصول و خرید بهترین خرما مغزدار توجه به ترکیبات و بسته بندی آن اهمیت دارد. ضمن اینکه در نظر گرفتن پروانه بهداشت و استاندارد محصول نیز یکی از نشانه های کیفیت و سلامت آن خواهد بود.

خرما مغزدار شکلاتی

جهت خرید خرما مغزدار با روکش شکلات با قیمت درب کارخانه، کافی است از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت سفارش خود را اعلام نمایید. خرید و فروش این محصول می تواند گزینه ی مناسبی برای شروع فعالیت نمایندگی های پخش در سایر استان ها باشد. خصوصا که تولیدکنندگان این محصولات برای نمایندگی های فروش درصد تخفیف و شرایط ویزه ای در نظر گرفته اند.