سوالات متداول

  • چگونه میتوانم بار خرمای مورد نظر را رویت کنم؟

پس از اعلام سفارش و مشخص شدن نوع و میزان محصول درخواستی، شما می توانید میزان 30 درصد از قرارداد را بعنوان بیعانه پرداخت نمایید تا بار خرما برای شما نگهداری و آماده شود. سپس شخصا یا نماینده خود را برای رویت بار به محل سردخانه می فرستید. پس از تایید کیفیت بار درخواستی و تسویه نقد بارگیری و ارسال انجام خواهد گرفت.

  • حداقل سفارش محصولات چه مقدار است؟

معمولا به دلیل هزینه های حمل و نقل و به جهت به صرفه بودن آن به مشتریان توصیه می شود تا از ظرفیت ماشین برای حمل بار استفاده کنند. از این رو حداقل میزان سفارش، 4 تن در نظر گرفته می شود. مگر در مواردی که مشتری خود وسیله حمل و نقل داشته باشد و برای خرید محصول مراجعه کند، در این صورت حداقل سفارش 500 کیلو خواهد بود.

  • آیا امکان تهیه نمونه محصولات وجود دارد؟

در خصوص تهیه نمونه انواع خرما یا sample، گروه خرما آراد به شما این اطمینان را می دهد که بار ارسالی مشابه عکس و فیلم ارسالی از نمونه بار باشد. برای ارسال نمونه خرما با توجه به نوع سفارش، حداقل و حداکثر میزان نمونه بررسی می گردد. هزینه نمونه خرما و ارسال آن به عهده مشتری می باشد.
هرچند به دلیل اینکه ارسال نمونه با صرف زمان همراه است، و احتمال اینکه پس از دریافت نمونه و تایید سفارش از جانب مشتری، بار مورد نظر به فروش برسد، وجود دارد. در نتیجه به مشتریان توصیه می شود، برای اطمینان بیشتر و بجهت رویت بار حضوری مراجعه نمایند.

  • آیا امکان بسته بندی با طرح و برند خودمان هم وجود دارد؟

بله. شما می توانید طرح  بسته بندی و برند درخواستی خود را برای ما ارسال کنید. پس از بررسی هزینه و اعلام آن از جانب خط تولید، در صورت تایید شما و پرداخت هزینه کار بسته بندی انجام خواهد شد.

  • چگونه می توانم در زمینه تجارت خرما سرمایه گذاری کنم؟

اگر قصد سرمایه گذاری در زمینه خرید و فروش خرما را دارید می توانید از مشاوره رایگان مسئولین فروش مجموعه استفاده نمایید. با بررسی زمینه فعالیت و بازار هدف شما، پیشنهاد سرمایه گذاری در حوزه مرتبط و مفید به شما داده خواهد شد. شما می توانید در ابتدای فصل برداشت خرما و با آشنایی کامل از بازار هدف خود، در زمینه پیش خرید خرما و سپس تولید و بسته بندی ورود نمایید.

  • آیا مجوزهای صادرات را هم در اختیار ما قرار خواهید داد؟

در صورتیکه قصد صادرات خرما را به کشورهای دیگر داشته باشید و خود صاحب برند یا کارت بازرگانی نباشید، دو راه به شما پیشنهاد می شود:
– بسته بندی با برند شما انجام می شود و جهت صادر کردن بار ترخیص کار و شرکت صادرکننده به شما معرفی می شود تا کار خود را مستقل انجام دهید.
– می توانید پس از خرید خرما از مجموعه خرما آراد، درخواست صدور مجوزها و صادر کردن بار را هم بدهید. در این حالت بار با کارت بازرگانی شرکت بسته بندی به مقصد ارسال می گردد. لازم به ذکر است هزینه مجوزها به عهده مشتری می باشد.
– اما در مواردی که شما برند مخصوص به خود و کارت بازرگانی دارید و فقط درخواست مجوزهای استاندارد و بهداشت را برای صادرات خرما دارید. در زمان بارگیری محصول طی 16-24 ساعت مجوزها برای شما صادر می گردد. هزینه صدور مجوزها به عهده مشتری میباشد.

  • چگونه از قیمت محصولات مطلع شویم؟

قیمت روز محصولات باغی از جمله خرما، معمولا تحت تاثیر عوامل زیادی قرار دارد:
– میزان عرضه و تقاضا از سوی جامعه هدف
– کیفیت محصول برداشت شده
– زمان فروش محصول (ماه مبارک رمضان، ابتدای فصل)
– مراحل تولید و آماده سازی و بسته بندی محصول
تمامی این موارد به گونه ای روی قیمت محصول اثر دارند. ازین رو برای استعلام قیمت روز محصولات و برای خرید عمده آنها می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

  • آیا قیمت ها نسبت به دیگر فروشندگان رقابتی هست؟

می توانید مقایسه کنید. قیمت را با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی ارائه شده در نظر بگیرید. تلاش گروه خرما آراد در این است که ضمن حمایت از کشاورزان و تولیدکنندگان، بهترین کیفیت را به مشتریان نیز ارائه دهد. همچنین کف قیمت فروش انواع خرما را به مصرف کنندگان اعلام کند.

  • برای پخش محصولات در شهر خودم چه شرایطی لازم هست؟

برای دریافت نمایندگی پخش محصولات در شهر خود نیازمند یکسری زیرساخت ها هستید. از این رو می توانید با معرفی حرفه و سرمایه خود ضمن دریافت مشاوره فروش از خرما آراد، به مدت دوماه در این زمینه فعالیت نمایید. در ادامه با بررسی موارد گفته شده و عقد قرارداد، نمایندگی محصولات شهر مورد نظر در اختیار شما  قرار خواهد گرفت.

  • درصد تخفیف برای پخش در سایر شهرها شامل کدام محصولات میباشد؟

درصد تخفیف نمایندگی محصولات معمولا برای خرماهای بسته بندی شده و انواع خرما شکلاتی می باشد. که متناسب با میزان خرید معمولا از 20-30 درصد تخفیف و همچنین اشانتیون برخوردار می گردید.