نمایندگی فروش خرما و پخش محصولات در سراسر کشور اعطا می گردد. برای رفاه حال مشتریان و پوشش بازار خرما در ایران، امکان اخذ نمایندگی فروش انواع خرما فراهم گشته است. این مهم نیازمند داشتن یکسری زیرساخت ها و شرایط است که در ادامه به آن اشاره می شود.

نمایندگی فروش خرما

نمایندگی فروش خرما

همانطور که در بخش محصولات خرما آراد اشاره شد در ایران، ارقام زیادی از خرما تولید می شود. اکثر مناطق خرماخیز کشور سالانه بیش از هزاران تن خرمای تازه روانه بازار می کنند. اما بسیاری از این خرماها شناخته نشده باقی مانده اند. دلیل دیگر این است که در سراسر ایران به راحتی نمی توان همه خرماها را تهیه نمود. در همین راستا گروه خرما آراد، برای برخی محصولات، نمایندگی فروش خرما اعطا می کند.

فروش خرما

برای این امر نیاز است که مراکز پخش خرما یا فروشندگان علاقه مند به دریافت نمایندگی، دارای یکسری شرایط باشند که به اختصار ذکر می گردد:

  • داشتن محیط و شرایط مناسب برای معرفی محصولات
  • شناسایی بازار هدف و سلایق مشتریان
  • داشتن شرایط نگهداری خرما

برای آغاز همکاری، نمایندگان ضمن معرفی حرفه خود و دریافت مشاوره از مسئولین این مجموعه به مدت دوماه به طور آزمایشی فعالیت می نمایند. سپس بعد از بررسی میزان فعال بودن آنها، اقدام به بستن قرارداد و ادامه همکاری خواهیم کرد.

فروش خرما

برای کدامیک از محصولات امکان اخذ نمایندگی فروش وجود دارد؟

از بین انواع خرمای موجود، رقم هایی که بسته بندی تحت برند دارند از سوی تولیدکننده مربوطه نماینده می پذیرند. همچنین از میان انواع شکلات خرمایی، برندهای تنگسیر و دی امکان دریافت نمایندگی را برای سایر استان ها فراهم نموده اند. در نظر گرفتن درصد تخفیف و اشانتیون برای نمایندگان فعال نیز در نظر گرفته می شود.

خرما مغزدار شکلاتی

مهم ترین ماموریتی که در حال حـاضـر جـزو برنامه کاری گـروه خرما آراد قرار گرفته است، مربوط به ایجاد شرایطی برای بهبود وضعیت بازار می باشد. همچنین به کارگیری روش های نوین بازاریابی برای رونق بخشیدن به این عرصه می تواند به تولـید کـنندگـان و صادرکـنندگـان، بهـترین مسیر را برای فروش و پخش محصولات خود نشان بدهد.

چنانچه دارای شرایط لازم برای دریافت نمایندگی فروش خرما در شهر و استان خود هستید، با تکمیل فرم موجود در بخش تماس با ما، یا تکمیل فرم زیر می توانید آمادگی خود را اعلام نمایید. پس از بررسی با شما تماس خواهیم گرفت.

  • نوع فعالیت فعلی خود را مشخص نمایید
  • نام شهر و مکان فعالیت خود یا استانی را که قصد دریافت نمایندگی فروش در آن دارید را وارد نمایید.
  • نام تولیدکننده و محصول را وارد نمایید
برچسب‌ها:,

پاسخ دهید