خرید خرما مغزدار با روکش شکلات از نمایندگی های پخش در سراسر ایران امکان پذیر می باشد. انواع خرما شکلاتی مغزدار را به صورت عمده و با قیمت کارخانه می توانید خریداری نمایید. برای اطلاع از نحوه اعلام سفارش و قیمت های روز با ما در ارتباط باشید.

قیمت خرما شکلاتی

خرما مغزدار شکلاتی

مصرف خرما به همراه بادام از سوی کارشناسان تغذیه توصیه گردیده است. میزان ویتامین D موجود در خرما سبب جذب پتاسیم موجود در بادام می گردد. تداوم در مصرف این ترکیب، سبب جلوگیری از سائیدگی استخوان و آرامش اعصاب خواهد شد. از این رو تولید فرآورده ای با ترکیب خرما، مغز بادام و روکش شکلات می تواند جوابگوی این نیاز باشد.

 میزان کالری لازم در خرما مغزدار شکلاتی، برای مصرف نوجوانان و ورزشکاران نیز مناسب است. گنجاندن این فرآورده در برنامه غذایی این گروه می تواند به رشد و استحکام استخوان ها کمک نماید.

خرما مغزدار

انواع خرما مغزدار شکلاتی با استفاده از خرماهای باکیفیت مضافتی، کبکاب یا استعمران تولید می شوند. با توجه به سازگاری ترکیب غذایی و میزان ماندگاری از مغزهای بادام، گردو و فندق می توان استفاده نمود.

خرید خرما مغزدار

اگر قصد خرید عمده خرما مغزدار را برای فروش در بازار داخل را دارید، می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان فروش سفارش خود را اعلام نمایید. چنانچه شرایط لازم برای دریافت نمایندگی فروش را هم داشته باشید می توانید درخواست خود را ارسال کنید.

خرما مغزدار شکلاتی

همچنین برای خرید خرما مغزدار جهت صادرات به کشورهای دیگر نیز بهترین کیفیت ها و مناسب ترین قیمت ها موجود می باشد. صادرات خرما مغزدار با بسته بندی متنوع و شیک، می تواند با انواع مشابه در بازارهای جهانی رقابت کند.

قیمت عمده خرما شکلاتی

برای دریافت قیمت روز انواع خرما مغزدار کافی است نوع سفارش و میزان خرید خود را اعلام نمایید. در لیست قیمت ارائه شده، قیمت مصرف کننده انواع خرما شکلاتی اعلام شده است.

خرید خرما مغزدار

جهت دریافت قیمت عمده محصولات می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

نام استان یا شهرستانی که به عنوان بازار هدف، قصد فعالیت در آن را دارید

لطفا صبر کنید

برچسب‌ها:, , ,

پاسخ دهید