خرمای مغزدار با روکش شکلات در طعم های مختلف تولید می گردد. به مناسبت شب یلدا، فروش شگفت انگیز انواع شکلات خرما با مغز بادام در مجموعه آراد خرما، آغاز شده است. جهت دریافت لیست قیمت و خرید عمده خرمای مغزدار با روکش شکلات، با ما در ارتباط باشید.

خرمای مغزدار با روکش شکلات

آشنایی با انواع خرمای مغزدار با روکش شکلات

تولید خرما با مغز بادام و روکش شکلات از فرآورده های خرمایی جدید است. این محصول به دلیل طعم منحصر به فرد، طرفداران بسیاری دارد. انواع خرمای مغزدار با استفاده از مغزهای مختلف خشکبار تهیه می شوند. معمولا از نظر خواص و ارزش غذایی، خرما با مغز بادام بیشترین مصرف را دارد.
همچنین برای روکش شکلات به کار رفته در خرمای مغزدار، از طعم های مختلف استفاده می شود. این امر سبب تنوع در محصول و طعم آن می گردد.

خرما مغزدار شکلاتی

همانطور که در معرفی محصولات با انواع برندهای خرما شکلاتی آشنا شدید. خرما شکلاتی پارسان دی و تنگسیر توانسته اند با تنوع در طعم و بسته بندی محصول، ذائقه های بسیاری را جذب نمایند.

فروش شگفت انگیز به مناسبت شب یلدا

فروش خرما شکلاتی

خرمای مغزدار با روکش شکلات می تواند گزینه ای مناسب برای تنقلات و میان وعده ای در عصرهای پاییزی باشد. مجموعه خرما آراد، به مناسبت شب یلدا قصد دارد برای خریداران خرما شکلاتی تخفیف قرار دهد. چنانچه در هفته جاری سفارش خرید عمده انواع خرما شکلاتی را ثبت نمایید، از تخفیف 5 درصدی برخوردار خواهید شد.
شما می توانید خرماهای شکلاتی را به صورت فله و یا بسته بندی خریداری کنید. معمولا خرید فله با توجه به حاشیه سود بیشتر برای فروشنده، به صرفه تر می باشد.

برچسب‌ها:, ,

پاسخ دهید