فروش عمده خرما مضافتی در وزن و کیفیت های مختلف از طریق این سایت انجام می شود. مرکز فروش خرما آراد انواع خرما مضافتی بم و جیرفت را در بسته بندی و اوزان مختلف جهت فروش عمده به بازار ارائه می دهد. برای خرید عمده خرما و اطلاع از قیمت های روز محصولات با ما در ارتباط باشید.

فروش عمده خرما مضافتی

خرما مضافتی باکیفیت را از کجا تهیه کنیم؟

فروش خرما مضافتی

رطب و خرما مضافتی از محصولات پرطرفدار و پرفروش هستند. طعم شیرین خرما مضافتی موردپسند اکثر ذائقه ها قرار می گیرد. در بازار ایران اکثر شهرهای مرکزی و شمالی از خریداران و مصرف کنندگان عمده این خرما هستند.
خرما مضافتی باکیفیت رنگ مشکی تیره دارد. گوشتی و دارای شیره است. سایز خرما مضافتی یا رطب درجه یک 3.5 سانت می باشد. بهترین خرما مضافتی را از منطقه بم در استان کرمان می توان تهیه کرد.
خرما مضافتی را معمولا در بسته های 650 تا 800 گرمی به بازار عرضه می کنند. تعداد 12 بسته در هر مادر کارتن قرار می گیرد. معمولا قیمت برحسب میانگین وزن مادر کارتن هاو کیفیت خرما اعلام می شود.

مرکز فروش خرما آراد

گروه خرما آراد با دسترسی به نخلستان های جنوب کشور قادر به ارائه بهترین کیفیت خرما مضافتی به مشتریان می باشد. کیفیت خرمای مضافتی در مناطق مختلف بم متفاوت است. شما مشتریان گرامی با توجه به بازار هدف می توانید کیفیت مورد نظر را سفارش دهید.
این مجموعه با حذف واسطه ها توانسته خرما را با قیمتی مناسب به تجار عرضه کند. ضمن اینکه با این کار، از کشاورزان و تولیدکنندگان نیز حمایت خواهد شد. در بخش درباره ما، می توانید با فعالیت های مجموعه خرما آراد بیشتر آشنا شوید.

فروش عمده خرما مضافتی با چه شرایطی انجام می شود؟

خرما مضافتی عمده

برای خرید خرما مضافتی به صورت عمده و با قیمت مناسب می توانید با ما در ارتباط باشید. خرید عمده خرما دو حسن دارد:

  • تهیه خرما با قیمت مناسب تر
  • به صرفه بودن کرایه حمل برای شهرهای دیگر

با در نظر گرفتن این دو مورد مشتریان می توانند با خرید عمده خرما مضافتی از سود بیشتری برخوردار شوند. فروش عمده خرما به صورت کاملا نقدی و مستقیم از درب سردخانه انجام می شود. از این جهت با حذف واسطه ها و عرضه بهترین خرما با قیمت مناسب توانسته ایم رضایت مشتریان را کسب نماییم.

برچسب‌ها:, , ,

پاسخ دهید