خرمای با روکش شکلات محصولی منحصر به فرد و با کیفیت است. انواع خرما مغزدار شکلاتی با برندها و کیفیت های مختلف به بازار عرضه می شود. اما راه تشخیص کیفیت برتر چیست؟ آیا همیشه ارزانترین قیمت، کیفیت مناسب را به همراه دارد؟ شما می توانید از طریق مجموعه خرما آراد با انواع خرمای با روکش شکلات آشنا شوید.

خرمای با روکش شکلات

ما در این مجموعه سعی کرده ایم کیفیت و کمیت را درکنار هم ملاک فروش محصولات قرار دهیم. در همین راستا توانسته ایم بهترین خرمای شکلاتی را با مناسب ترین قیمت به مشتریان معرفی کنیم.

خرمای با روکش شکلات

این محصول بر پایه خرما تهیه می شود. در تولید خرمای با روکش شکلات از خرمای مرغوب شستشو شده و هسته گیری شده، بهمراه مغز بادام استفاده شده است. خرما شکلاتی می تواند جایگزین مناسبی برای انواع قند و شیرینی باشد. ضمن اینکه به دلیل حذف هسته خرما، استفاده از آن آسان بوده و برای پذیرایی مناسب می باشد.

خرما شکلاتی طعم دار

وجود یک محصول کاملا ارگانیک و طبیعی به دور از هرگونه مواد افزودنی و شکر در سبد غذایی ایرانیان احساس می گردد. از این رو برآن شدیم تا محصولی منحصر به فرد در طعم و کیفیت به بازار معرفی نماییم. تولید خرما شکلاتی در طعم های مختلف روکش شکلات توانسته ذائقه های بسیاری را جذب نماید.

فروش ویژه خرمای شکلاتی به مناسبت دهه فجر

خرما شکلاتی تنگسیر

شرکت تولیدی فرآورده های خرمایی تنگسیر با در نظر گرفتن ذائقه مشتریان توانسته محصولی منحصر به فرد را تولید نماید. استفاده از روکش شکلات طعم دار در تهیه این فرآورده سبب تنوع در طعم و کیفیت آن شده است. در حال حاضر خرما مغزدار با روکش شکلات در پنج طعم شیری، کاکائویی، نسکافه ای، موزی و توت فرنگی تولید می شود.
مجموعه خرما آراد به مناسب ایام پیروزی انقلاب اسلامی از دوازدهم تا بیست و دوم بهمن ماه، خرما شکلاتی تنگسیر را با فروش ویژه به مشتریان ارائه می دهد.
شما می توانید ضمن ارتباط با ما و به ازای خرید ده کارتن خرما شکلاتی تنگسیر، از هر طعم یک بسته اشانتیون دریافت کنید. شما مشتریان عزیز می توانید از این فرصت ویژه استفاده کرده و ایام شیرین دهه فجر را با طعم متفاوت خرما شکلاتی تنگسیر سپری کنید.

برچسب‌ها:, ,

پاسخ دهید