خرمای صادراتی زاهدی جهرم، قیروکارزین و بوشهر که قصب نیز نام دارد، به عنوان بهترین خرمای خشک ایران شناخته شده است، و به کشورهای مختلف همچون ترکیه و حوزه خلیج فارس در تناژهای بالا صادر می شود.

ایران با توجه به ارقام خرمای درجه یکی که دارد، به عنوان دومین کشور تولیدکننده و صادرکننده خرما در جهان شناخته شده است.
در چند سال گذشته خرمای ایران با توجه به بسته بندی های نامناسبی که داشت، صادراتش به کشور های دیگر همچون پاکستان انجام می گرفت، امروزه هنوز این مشکل برای برخی خرماهای صادراتی وجود دارد.

خرمای صادراتی زاهدی

خرما زاهدی چیست؟

فروش خرما زاهدی

خرما زاهدی جزو خرماهای صادراتی ایران است، کیفیت بالایی داشته و خریداران آن نیز بسیار هستند.
حتما شما هم شنیده اید که خرما زاهدی یکی از خرماهای پرسود صادراتی در کشور شناسایی شده است، که از دلایل مهم آن می توان به، کیفیت خوب و قیمت مناسب آن اشاره کرد.
خرمای صادراتی زاهدی از ارقام خرماهای خشک است که در بیشتر مناطق ایران تولید می شود، که بهترین رقم آن در جهرم و بوشهر تولید می گردد.

صادرات خرما ایران

خرما ایران اکثرا در تمام نقاط جهان خریدار دارد، اما با توجه به اینکه کشورهای مختلف، بسته بندی هایی که در ایران انجام می گیرد، را قبول ندارند، خرید خرما از ایران را، به صورت فله ای انجام می دهند و از طریق کشورهای مختلف، این خرما به سایر بازارهای بین المللی نیز ارسال می شود.
برخی از کشورهای همسایه ایران، از جمله ترکیه، روسیه و امارات خریدار خرمای زاهدی هستند و اغلب خرما را در بسته بندی فله تهیه می کنند.
مقاصد عمده خرمای صادراتی زاهدی در نمودار زیر مشخص شده اند:

صادرات خرما زاهدی

آیا بهترین خرمای ایران را می شناسید؟

انواع خرما خشک

ارقام زیر از بهترین خرماهای ایران و جهان به شمار می روند که امروزه ایران آن را به صورت فرآورده های خرمایی نیز به کشور های دنیا صادر می کند.

  • خرما زاهدی
  • خرما مضافتی
  • خرما شاهانی
  • خرما استعمران
  • خرما کبکاب
  • خرما ربی
  • خرما پیارم

مرکز فروش خرمای صادراتی زاهدی

خرما زاهدی از ارقام خشک و نیمه خشک به شمار می رود، و همین امر باعث ماندگاری بالای آن در مسافت های طولانی می گردد.
بنابراین می توان به این نکته اشاره کرد که، خرمای صادراتی زاهدی یکی از بهترین ارقام برای صادرات است که شرای نگهداری و حمل آسانی دارد.

خرما زاهدی جهرم

شرکت آرادخرما، یکی از بزرگترین مراکز عرضه خرما زاهدی بوشهر و فارس در بازار می باشد. این مجموعه به دلیل دسترسی به نخلستان های جنوب و انتخاب بهترین کیفیت خرما زاهدی، قادر است شما را در تهیه محصول صادراتی با قیمت مناسب یاری نماید.
جهت مشاوره و خرید خرمای صادراتی، می توانید با کارشناسان سایت ارتباط بگیرید.

برچسب‌ها:, , , , ,

پاسخ دهید