خرما شکلاتی مغزدار گردویی یکی از فرآورده های خرمایی تولید شده در کارخانجات بوشهر است که با استفاده از خرمای تازه و مغز گردو تهیه می شوند. برای خرید عمده این محصول با قیمت مناسب می توانید با ما در ارتباط باشید.

خرما مغزدار گردویی

طرز تهیه خرما شکلاتی مغزدار گردویی

خرما شکلاتی مغزدار گردویی

یکی از محصولات خرمایی خوش طعم و مفید، ترکیب خرما با مغز گردو و شکلات است. این فرآورده دارای کالری و انرژی مناسب برای اکثر گروه های سنی می باشد.
این محصول با استفاده از خرمای کبکاب یا استعمران هسته گیری شده بهمراه مغز گردوی تازه تولید می شود. روکش شکلات تلخ یا سفید برای تزیین خرمای گردویی استفاده می شود که می توان آن را با شکلات های ریز یا کنجد هم ترکیب کرد.

خرمای شکلاتی با مغز بادام و گردو

خرماهای شکلاتی معمولا با مغز بادام و گردو درست میشود زیرا از نظر اررزش غذایی و همخوانی ترکیبات، طعم بهتری و ماندگاری بیشتری خواهد داشت.
خرمای شکلاتی با مغزیجات را در جعبه های کادویی برای مجالس و پذیرایی بسته بندی می کنند. مصرف خرما با مغز بادام و یا گردو بسیار انرژی زا و برای ایمنی بدن مفید است.

آیا خرما شکلاتی بوشهر کیفیت صادراتی دارد؟

تولید اکثر فرآورده های خرمایی و خرماهای شکلاتی در جنوب کشور از جمله منطقه بوشهر انجام می شود. خرما شکلاتی بوشهر با استفاده از بهترین خرمای دشتستان و بصورت مکانیزه تولید می شود و دارای کیفیت و طعم فوق العاده ای است.
این محصول با توجه به تنوع طعم و بسته بندی مناسب قابلیت معرفی به بازارهای جهانی را هم دارد. خرما شکلاتی مغزدار در اکثر کشورهای اروپایی و حاشیه خلیج فارس از طرفداران بسیاری برخوردار است.
چنانچه قصد ورود به بازار صادرات فرآورده های خرمایی را دارید یا به دنبال یک محصول صادراتی با قیمت مناسب هستید، ما به شما خرما با مغز و روکش شکلات را معرفی می کنیم.

خرما شکلاتی گردویی

خرید خرما شکلاتی با قیمت مناسب

در این مرکز انواع فرآورده های خرمایی از جمله خرما مغزدار گردویی با روکش شکلات بصورت عمده به فروش می رسد. شما می توانید ضمن برقراری ارتباط با مدیران فروش مجموعه آراد، سفارش خود را با قیمت مناسب و در کوتاهترین زمان تهیه کنید.
خرید خرما شکلاتی در حجم های کم از فروشگاه های زنجیره ای و نمایندگی های پخش امکان پذیر است. چنانچه قصد خرید جزیی این محصول را دارید نیز می توانید از طریق مجموعه ما با نمایندگی های فروش در استان خود مطلع گردید.

برچسب‌ها:, , , , ,

پاسخ دهید