قیمت خرما خشک با توجه به کیفیت و نوع عرضه آن متفاوت است. خرید انواع خرما خشک در بازار تهران با قیمت عمده و بهترین کیفیت امکان پذیر است. همچنین برای سفارش اینترنتی خرمای ایران می توانید از این مرکز فروش خرما، کمک بگیرید.

بزرگترین بازار خرید خرما خشک با کیفیت

ایران از جمله بازارهای بزرگ خرما خشک در جهان به شمار می رود که امکان تامین ارقام مختلف را در کیفیت های مختلف دارد.
خرمای ایران ارقام بسیاری دارد و از نظر درصد رطوبت نیز به دسته های خرما تر، خرما نیمه خشک و خرما خشک تقسیم می شود.

صادرات خرما ایران

در هر یک از این دسته ها انواع مختلفی از خرما قرار می گیرد. برای مثال برخی از خرماهای خشک را نام می بریم:

  • خرما خشک زاهدی
  • خرما خشک ربی
  • خرما خشک پیارم
  • خرمای خشک مجول
  • خرما خشک دیری
  • خرما خشک فرکانی

هر یک از این خرماها دارای طعم و ظاهر متفاوتی هستند و با توجه به درصد رطوبت و میزان شیرینی، بازار هدف مجزایی دارند. تعدادی کارخانه خرما خشک در مناطق خرماخیز جنوب واقع شده است که امکان بسته بندی محصول را با توجه به نوع سفارش و طرح و برند درخواستی مشتریان را دارند.

مراکز عمده فروشی خرما زاهدی اعلا

خرما خشک زرد از ارقام پرطرفدار می باشد که انواع مختلفی را شامل می شود. خرما زاهدی یکی از این انواع است که دارای طعم شیرین و دو کیفیت رطبی و آجیلی می باشد. خرما زاهدی اعلا و سوپر دارای رطوبت زیر 14 درصد است و سایز 3.5 سانت دارد.
عمده مناطق تولیدکننده خرمای زاهدی استان بوشهر و فارس هستند، هرچند در استان های کرمان و خوزستان هم شاهد رشد نخل زاهدی هستیم، اما کیفیت های متفاوتی دارند.
چنانچه فروشنده خرما زاهدی در هریک از این مناطق هستید و امکان تامین این خرما را دارید، می توانید با ما در ارتباط باشید تا همکاری مداومی را باهم شروع نماییم. این مرکز به عنوان عمده فروشی انواع خرما خشک، آمادگی همکاری با کشاورزان و تولیدکنندگان خرما می باشد و هدف از این امر علاوه بر حمایت از نخل داران، رونق بازار خرمای ایران است.

خرما زاهدی پشتکوه

خریدار عمده خرما خشک به قیمت تولیدی

خرید خرما خشک

خرما خشک به دلیل داشتن ماندگاری بیشتر، شرایط نگهداری راحت تری دارد و می توان در دمای خنک محیط نیز محصول را نگه داشت. هرچند وجود در دمای صفر درجه سردخانه، به طول عمر محصول و عدم ورود آفات به خرما کمک بسزایی می کند.
همچنین حمل و نقل خرمای خشک، به کانتینرهای یخچال دار نیازی ندارد و این امر سبب می شود هزینه های صادرات این محصولات مقرون به صرفه باشد.

اکثر تجار و مشتریان صادراتی خرما، خریدار انواع خرما خشک با قیمت تولیدی و به صورت عمده هستند. تا بتوانند از فروش این محصول سود به دست آورند. ایا می دانستید اغلب خرماهای خشک ناشناخته و ارقامی که در ایران کمتر مورد توجه قرار می گیرند، در بازارهای صادراتی از فروش خوبی برخوردار هستند؟ یکی از این ارقام خرمای فرکانی است که در جنوب کشور تولید می شود.
این شرکت پخش خرما امکان تامین و بسته بندی خرماهای صادراتی را دارد و آماده همکاری با صادرکنندگان در سراسر کشور می باشد.

تجارت مستقیم بهترین نوع خرما استعمران

یکی از خرماهای صادراتی ایران، خرمای استعمران یا سایر خوزستان است که اغلب بازارهای هدف آن، کشورهای اروپایی همچون روسیه و انگلیس هستند. این خرما جز ارقام نیمه خشک به شمار می رود که دارای درجه های کیفی مختلفی می باشد.
همچنین یکی از ارقام تولیدی در بوشهر خرمای کبکاب است که از ارقام شیره دار و دیررس می باشد. بهترین خرما کبکاب مربوط به منطقه دشتستان و برازجان است که گزینه مناسبی برای صادرات به شمار می رود.
برای تجارت مستقیم هر یک از این خرماها می توانید با مجموعه آراد خرما در ارتباط باشید و ضمن دریافت مشاوره صادراتی در خصوص انتخاب محصول مناسب با توجه به بازار هدف، خرما را با قیمت منطقه خریداری نمایید.

مرکز اصلی خرید مستقیم خرما کلوته مرغوب

یکی از خرماهای جنوب کشور که کمتر شناخته شده است، رقم کلوته یا به زبان محلی کلیته است. این خرما به دلیل ظاهر مشابه با خرمای مضافتی توسط اکثر فروشندگان به نام خرما مضافتی به فروش می رسد. اما چنانچه دارای تجربه فعالیت در بازار خرما باشید، با دیدن ظاهر و رنگ قهوه ای این خرما متوجه خواهید شد که خرمای کلوته جیرفت است.

خرما درجه یک

فروشگاه خرما کلوته در جنوب کرمان به طور اختصاصی، در راستای برگزاری اولین نمایشگاه خرمای کلوته در کهنوج دایر شده که امکان تامین این خرما را در تناژهای بالا و با کیفیت و بسته بندی های مختلف دارد.
مرکز اصلی خرید خرما کلوته در استان کرمان و شهرستان جیرفت است. چنانچه امکان دسترسی به این مناطق را ندارید، می توانید از طریق مراکز معتبر فروش، خرما کلوته را با قیمت منطقه تهیه نمایید.

عرضه کننده ویژه خرما کلوته با قیمت مناسب

خرمای کلوته درجه یک

انواع خرما مضافتی و کلوته در جنوب ایران کشت و تولید می شوند. این دو رقم از جمله پرفروش ترین خرماها هستند که در اکثر کشورهای اروپایی و اسیایی هم از فروش خوبی برخوردار می باشند. عرضه کنندگان خرما کلوته به طور ویژه می توانند این محصول را در بسته بندی های اختصاصی به مشتریان تحویل دهند.
قیمت خرمای کلوته با توجه به کیفیت و منطقه برداشت آن، تعیین می شود و در ابتدای فصل می توان محصول را پیش خرید کرد.

پرفروش ترین نوع خرما خشک در بازار

در این مطلب به انواع خرما خشک را به شما معرفی کردیم و دانستید که بازار فروش صادراتی این ارقام نیز رونق خوبی دارد. بنابراین چنانچه قصد ورود به بازار تجارت خرما را دارید می توانید ضمن دریافت مشاوره از کارشناسان فروش ما، پرفروش ترین ارقام خرما را انتخاب کنید و به سود برسید.
توصیه ما به شما سرمایه گذاری برای خرید خرما در ابتدای فصل برداشت است. در این ایام شما می توانید محصول را با قیمت مناسب تری تهیه کنید و سپس متناسب با کشور مقصد آنها را، آماده و بسته بندی کنید. توجه به این نکات سبب داشتن تجارتی مطمئن و پرسود خواه دشد.
مرکز فروش خرما به طور مستمر در طول سال قادر به تامین انواع خرما می باشد و در دو بازه زمانی ماه رمضان و شب عید با توجه به نوسانات قیمتی، قادر است محصولات را با قیمت اول فصل به مشتریان عرضه کند.

فروش خرما خشک

آخرین نرخ روز و قیمت خرما خشک

یکی از دغدغه تجار و مشتریان اطلاع از آخرین قیمت های روز خرماست. به این دلیل که پس از معرفی یک محصول در بورس کالا یا مناقصه های سراسری، در صورت جذب مشتری باید توانایی تامین خرما را با قیمت اعلام شده داشته باشند. از این جهت به دنبال دریافت نرخ لحظه ای انواع خرما هستند.
چنانچه مجموعه ما را در شبگه های اجتماعی دنبال کنید، می توانید از آخرین اخبار بازار خرما و نوسانات قیمتی مطلع شوید. همچنین در ایامی که جشنواره های فروش توسط این مرکز برگزار می شود، امکان خرید خرمای خشک مورد نیاز خود را با قیمت های استثنای پیدا خواهید کرد.

برچسب‌ها:, , , , ,

پاسخ دهید