قیمت خرما ربی با کیفیت های مختلف در این مرکز ارائه می شود. یکی از خرماهای مرغوب و صادراتی ایران، رقم ربی و متعلق به منطقه بلوچستان است. خرما خشک ربی بسته بندی شده به کشورهای زیادی از جمله ترکیه، روسیه و دیگر کشورهای اروپایی صادر می شود. برای دریافت لیست قیمت انواع خرما با ما در ارتباط باشید.

قیمت خرما خشک

عرضه انواع محصولات خرما ربی با کیفیت ویژه

بهترین خرما ربی را می توان از مناطق دامن، جلگه و سوران استان سیستان و بلوچستان تهیه کرد. شرایط آب و هوایی این استان به گونه ای است که خرماهای خشک متنوعی در آن کشت می شود. خرما خشک ربی به دلیل ظاهر کشیده و مشکی و مشابه خرمای پیارم، از سوی بسیاری از کشورهای همسایه مورد استقبال قرار گرفته است.

خرما ربی ایرانشهر

ویژگی های خرمای ربی به شرح زیر است:

 • ظاهر کشیده و بلند
 • رنگ قهوه ای تیره مایل به سیاه
 • رطوبت کمتر از 15 درصد
 • بافت خشک و نیمه خشک
 • زمان برداشت شهریور ماه

در این مرکز انواع خرما با کیفیت های مختلف به صورت فله و بسته بندی عرضه می شود. برای مثال خرما ربی را عموما در بسته های 5 و 10 کیلویی فله برای فروش ارائه می دهند. همچنین برای برخی کشورهای اروپایی، می توان از بسته بندی های با وزن کمتر (500 و 700 گرمی) در ظروف پلاستیکی، جعبه های کشویی یا پاکت های کرافت استفاده کرد.

فروشنده انواع خرما صادراتی در ایران

ایران قابلیت رشد محصولات کشاورزی بسیاری دارد. یکی از انواع پرفروش و دارای ارزش اقتصادی بالا، خرما است که اغلب در مناطق گرم و خشک و جنوبی کشور رشد می کند. در ایران بالغ بر 400 نوع خرما تولید می شود، از این رو به عنوان دومین تولیدکننده خرما در جهان شناخته می شویم.

صادرات خرما ایران

از انواع خرما صادراتی می توان به ارقام زیر اشاره کرد:

 • خرما ربی
 • خرما پیارم
 • خرما مضافتی
 • خرما شاهانی
 • خرما کبکاب
 • خرمای زاهدی

شناخت بازارهای هدف خرمای ایران برای موفقیت در زمینه تجارت بسیار حائز اهمیت است. برای مثال کشور روسیه به دلیل موقعیت آب و هوایی که دارد، اکثر محصولات کشاورزی خود را از کشورهای دیگر از جمله ایران، خریداری می کند. در صورت موفقیت آمیز بودن واردات به کشور روسیه می توان با دیگر کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا نیز همکاری کرد.

همچنین اکثر کشورهای مسلمان نشین جهان، خرما را برای ماه رمضان خریداری می کنند و اوج صادرات این محصول تا قبل از ماه مبارک رمضان خواهد بود. فروشنده انواع خرما ربی با درجه های کیفی متفاوت همراه شما تجار و مشتریان عزیز است تا بتوانید محصول مناسب بازار هدف خود را خریداری کنید و از تجارتی پرسود بهره مند شوید.

قطب تولید خرما ربی درجه یک

با اینکه ایران بعنوان قطب تولید انواع خرما خشک و از جمله خرما ربی به شمار می رود، اما بسیاری از تجار پاکستان و افغانستانی در ابتدای فصل برداشت، اقدام به خرید عمده این خرما می کنند و محصول را به نام خرمای پاکستانی به سایر کشورها صادر می نمایند. این امر ضعف تولیدکنندگان کشور در زمینه آماده سازی و بسته بندی خرمای ربی را نشان می دهد.

بنابراین برای رونق بازار خرما و حمایت از کشاورزان جنوب، نیازمند بررسی و نظارت مسئولین مربوطه هستیم تا بتوانیم ضمن صادرات انواع خرمای ربی، از سود اقتصادی آن نیز بهره مند شویم.

نمایندگی خرما ربی امکان فروش محصول را به صورت عمده و با قیمت منطقه داشته و تقریبا در تمام طول سال قابلیت تامین این محصول را دارد. چنانچه قصد خرید و صادرات خرمای ربی را دارید، کافی است ضمن برقراری ارتباط با مشاورین فروش مجموعه ما، از زمان برداشت محصول، قیمت های خرید و بهترین زمان صادرات آن مطلع گردید.

خریدار خرما ربی بسته بندی به صورت عمده

خرما ربی به دلیل ظاهر و بافت خشکی که دارد، در زمان رشد گرد و خاک را به خود جذب می کند. از این رو برای مصرف این میوه، مراحل شستشو و تمیز کردن آن را باید انجام داد. به دلیل نبود امکانات صنعتی در منطقه بلوچستان، اغلب مراحل بسته بندی خرما ربی را در استان های همجوار از جمله کرمان و بم انجام می دهند.

پس از شستشو و خشک کردن خرمای ربی، با توجه به بازار هدف می توان خرما را پولیش یا روغن زد تا ظاهری بهتر پیدا کند. انواع بسته بندی مناسب برای خرما ربی عبارتند از:

 1. کارتن های لمینتی و ساده 5 و 10 کیلویی
 2. بسته بندی مقوایی
 3. پاکت های کرافت
 4. ظروف پلاستیکی
 5. ظروف یونولیتی

موارد 2 تا 5 برای اوزان کمتر از 1 کیلو مناسب هستند و اغلب در بازارهای اروپایی از آنها استقبال می شود. اگر خریدار عمده این نوع خرما هستید، پیشنهاد می کنیم از طریق ارتباط با کارشناسان فروش، کیفیت خرمای ربی مدنظر خود را بهمراه میزان سفارش اعلام نمایید، تا برای نحوه خرید و تهیه سفارش شما را راهنمایی کنند.

نمایندگی پخش مرغوب ترین خرما ربی

مرغوب ترین خرما ربی متعلق به منطقه جلگه و دامن در استان بلوچستان است. این خرما رنگ مشکی تر و ظاهری کشیده دارد و بافت آن نیمه خشک است. این رقم به دلیل طعم و کیفیت بالاتر از انواع خشک، برای صادرات مناسب می باشد. برای تهیه خرما ربی با قیمت مناسب و تناژ بالا، می توانید از طریق این مرکز فروش، درخواست خود را اعلام کنید.

تیم فروش مجموعه آراد خرما با دسترسی به مناطق خرماخیز کشور و داشتن سردخانه و سیستم بسته بندی خرما، قادر است محصول را به صورت سورت شده و پولیش خورده به شما تحویل دهد. همچنین امکان بسته بندی خرما ربی با برند مشتریان و در جعبه های متفاوت متناسب با بازار هدف، امکان پذیر است.

برای دریافت نمایندگی پخش انواع خرما در کشورهای همسایه نیز می توانید با ما همکاری کنید. در این خصوص می توانید با مشاورین فروش از بخش تماس با ما، ارتباط برقرار کنید.

صادرکننده خرما مضافتی ارگانیک و تازه

یکی دیگر از خرماهای صادراتی و پرطرفدار ایران، خرما و رطب مضافتی است. این خرما اغلب برای مصارف ماه رمضان درخواست دارد. هرچند بسیاری از کشورهای واردکننده این نوع خرما با توجه به بافت و طعم شیرین آن، در دیگر ایام سال نیز اقدام به خرید این محصول می کنند.

خرما مضافتی از جمله محصولات ارگانیک است که در تولید و کشت آن از هیچ گونه کود و سم شیمیایی استفاده نمی شود. رقم مضافتی را در سه مرحله خارک، رطب و خرما برداشت می کنند، که هر نوع طعم و خواص منحصر به فرد خود را دارد.

صادرکنندگان معمولا رطب و خرمای مضافتی را برای خرید انتخاب می کنند. بازار هدف این خرما اکثر کشورهای آسیایی و اروپایی هستند. خرما مضافتی بم در بین ارقام صادراتی دنیا، شناخته شده است و توانسته با انواعی که در کشورهای عربی کشت می شود، رقابت کند.

سایت خرید عمده خرما مضافتی

تهیه خرما مضافتی با کیفیت و درجه یک اغلب کار دشواری است. از این جهت که این خرما علاوه بر بم، در مناطق بسیاری از جمله جیرفت، سراوان، حاجی آباد و همچنین بوشهر کشت می شود. طعم و بافت هر یک از خرماهای مضافتی این مناطق متفاوت است، اما چنانچه تجربه زیادی در این زمینه نداشته باشید، ممکن است در زمان خرید محصول، نتوانید کیفیت درجه یک و اعلا را انتخاب کنید.

برای حل این مشکل، تیم فروش ما در کنار شماست و با مشاوره رایگان در زمان انتخاب محصول و ارائه قیمت و کیفیت مناسب، شما را برای خریدی مطمئن همراهی خواهد کرد. سایت خرید خرما برای معرفی انواع خرما و رطب ایرانی در پیش روی شماست. از طریق راه های ارتباطی اعلام شده، می توانید محصول را به صورت عمده و در کوتاهترین زمان خریداری کنید.

مرکز فروش خرما مضافتی اعلا بسته بندی

خرما مضافتی از جمله ارقام پرمصرف در ایران و شکورهای مسلمان نشین است و اغلب برای سفره های افطار و پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرد. این خرما را می توان در بسته بندی های متنوعی به بازار عرضه کرد، از جمله:

 • جعبه های کارتنی 600 گرمی
 • جعبه های لمینتی دیواره دار
 • ظروف کریستالی
 • ظروف فلزی
 • ظروف صادراتی با طرح ویژه
 • کارتن های تلسکوپی فله 5 کیلویی

هریک از این ابعاد بسته بندی مناسب برای یک بازار هدف است که با توجه به موارد بهداشتی و استانداردهای موجود، قابل تهیه هستند. توجه به بسته بندی خرما یکی از موارد بسیار مهم در بازار صادرات است و می تواند رقابتی موفق را با ارقام مشابه دیگر از سوی کشورهای عربی به همراه داشته باشد.

از این رو اگر قصد تجارت خرما و به دنبال آن انتخاب رقم مضافتی را دارید، علاوه بر کیفیت به نوع بسته بندی محصول توجه ویژه ای داشته باشید. برای تهیه بسته بندی مناسب و اماده سازی خرما نیز می توانید از ما کمک بخواهید. تخصص ما تهیه خرما، آماده سازی و سورتینگ، بسته بندی تحت برند، لیبلینگ و شیرینگ انواع خرماست.

برچسب‌ها:, , ,

پاسخ دهید