لیست قیمت خرما کبکاب در وزن های مختلف از ظروف 800 گرمی کریستالی تا کارتن های 1.5 کیلویی را می توانید از طریق برقراری ارتباط با کارشناسان فروش مجموعه آراد خرما دریافت کنید. مشتریان خرید خرما کبکاب ارزان نیز می توانند با مراجعه به این سایت، ضمن اطلاع از قیمت روز فروش انواع خرما، آن را به صورت اینترنتی خریداری کنند.

خرما کبکاب

تولید خرما کبکاب در کشور

خرما کبکاب از جمله مهم‌ترین خرماهای موجود در بازار است که تولید و فروش آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
استان بوشهر و شهرستان های آن از جمله دشتستان، تنگستان و برازجان به عنوان بزرگ ترین و مهم ترین تولیدکنندگان خرمای کبکاب صادراتی در ایران شناخته می شوند.

شهرستان بهبهان در استان خوزستان نیز در تولید این نوع خرما شهرت زیادی دارد و بسیاری تمایل به خرید خرما کبکاب بهبهان دارند. علت این امر را می‌توان در طعم لذیذ، کیفیت بالای خرما و قیمت ارزان آن عنوان کرد.

خرما کبکاب از جمله ارقام پرمصرف در ماه مبارک رمضان است که به دلیل دارا بودن قند کافی برای روزه داران مناسب است و کمبود قند خون ناشی از گرسنگی طولانی مدت را برطرف می کند.

فروش خرما کبکاب

ویژگی‌های مهم خرما کبکاب

  1.  بیضی بودن میوه این خرما
  2.  داشتن شیرۀ زیاد
  3.  پوسته نسبتاً تیره و نازک

نکته مهمی که باید به آن اشاره کرد این است که این نوع خرما به دلیل داشتن شیره زیاد باید در شیوه نگهداری آن دقت کافی را به عمل آورد. خرما کبکاب باید در دمای مناسب و جای خنک نگهداری شود چرا که اگر در دمای مناسبی نباشد شیره خرما باعث خرابی و ترش شدن آن می‌گردد.

خرما کبکاب فشرده

خرما کبکاب معمولاً به صورت فشرده شده در ظروف پلاستیکی بسته می‌گردد، لذا علاقه‌مندان به مصرف این خرما باید در هنگام خرید به جنس خرما دقت کنند.

درست است که این خرما به صورت فشرده شده در بازار موجود است اما نباید هسته خرما به گوشته آن چسبیده باشد و به اصطلاح خرما له نشده و رنگ آن عوض نشده باشد زیرا تغییر رنگ سبب عوض شدن طعم خرما می‌گردد.

خرما کبکاب

انواع بسته بندی خرما کبکاب

خرمای کبکاب یا همان خرمای دشتستان را معمولا در کارتن های 1.5 و 3 کیلویی در منطقه بسته بندی می کنند. با توجه به گسترده بودن بازار فروش این رقم، تنوع در بسته بندی آن اهمیت بسزایی دارد.

خرما کبکاب را می توان در ظروف پلاستیکی و بسته بندی های مخصوص صادراتی نیز به بازار ارائه داد. در این مجموعه انواع کیفیت های خرمای کبکاب با قیمت مناسب و در بسته بندی متنوع برای فروش موجود است.

همچنین خرما کبکاب وکیوم شده و یا در سطل های بزرگ یا ظروف IML در وزن های 300 تا 800 گرم و 1 کیلو جز تولیدات جدید ارائه شده به بازار هستند.

شما می توانید محصول مورد نظر خود را در بسته بندی تحت برند و با وزن دلخواه نیز سفارش دهید.

خرما کبکاب صادراتی

فروش خرما کبکاب

برای فروش این نوع خرما ابتدا باید بسته‌بندی مناسب برای آن انجام گیرد تا ضمن حفظ شکل ظاهری رطب، طعم و مزه اصلی آن نیز به دلیل داشتن شیره زیاد خراب نگردد.

برای دریافت لیست قیمت خرما کبکاب و همچنین خرید و فروش این محصول می‌توان با یک جستجوی اینترنتی شرکت‌های معتبری را که در این زمینه در حال فعالیت هستند به دست آورد.

شرکت‌های فعال در این زمینه ضمن ارائه لیست قیمت خود، شما را در امر مشاوره دادن برای فروش و حتی صادرات این محصول یاری می‌کنند. شما می توانید ضمن استعلام لیست قیمت روز فروش خرما کبکاب، از تاریخ دریافت محصولی که سفارش داده اید نیز آگاه شوید.

خرما کبکاب بوشهر

لیست قیمت خرما کبکاب

قیمت انواع بسته بندی خرما کبکاب با توجه به نوع کیفیت و رقم انتخابی تعیین می شود. برای مثال خرمای دشتستان نسبت به خرمای خشت قیمت بالاتر و کیفیت بهتری دارد.

از این جهت معمولا در لیست قیمت محصولات یا به تفکیک قیمت ها اعلام می شود یا به صورت رنج قیمتی و با توجه به کیفیت محصول. در زمان سفارش نهایی، با توجه به میزان خرید، نوع بسته بندی و کیفیت خرما، قیمت های نهایی فروش به مشتری اعلام می شود.

برچسب‌ها:, , , ,