کشور ما دارای بهترین و با کیفیت ترین خرمای جهان می باشد و هر ساله مقدار چشم گیری از آن به تمام نقاط دنیا صادر می شود، یکی از بهترین خرما های کشور، خرما صادراتی بم می باشد که در بسته بندی های مختلف به بازار های داخل و خارج از کشور صادر می شود.

خرمای بم، فروشی بهتر از دیگر ارقام دارد زیرا کیفیت و طعم این خرما در حد استاندارد های جهانی می باشد و قیمت آن هم بسیار مناسب است و تهیه آن برای هر قشری از جامعه دشوار نیست.

قیمت خرما صادراتی بم

مشخصات ظاهری خرما صادراتی بم

مشخصات ظاهری خرما صادراتی بم خرما بم امروزه جزء شناخته ترین ارقام خرمای کشور می باشد و اکثر فروشگاه از این شرکت، خرمای خود را تامین می کنند. آراد خرما، سعی دارد خرما را با کیفیت و بسته بندی مناسب و با قیمتی رقابتی به بازار عرضه نماید. این محصولات در دو نوع بسته بندی و فله در بازار موجود می باشد که قیمت خرما نسبت به نوع آن متفاوت است. معمولا قیمت خرمای فله کمی ارزانتر از انواع بسته بندی آن می باشد.

مشخصات ظاهری خرمای مضافتی بم نسبت به محل برداشت آن متفاوت است. این خرما از تنوع بسیار بالایی نیز برخوردار است و در درجه کیفی مختلف روانه بازار می شود. ولی در کل این خرما از ظاهر بیضی شکل با رنگ قهوه ای تیره تا مشکی، در حد استاندارد های جهانی برخوردار است و همین امر باعث شده صادرات آن به کشور های اروپایی چند برابر بیشتر شود و سود قابل توجه ای از آن وارد چرخه اقتصاد کشور شود.

سفارش خرما صادراتی بم

سفارش خرما صادراتی بم آراد خرما همیشه سعی بر این داشته که چه از لحاظ کیفیت و قیمت رضایت مشتری را جلب کند و بهترین خرما را وارد بازار های داخلی و خارجی کند. خرما صادراتی بم را با بهترین کیفیت وارد بازار می شود که دارای بسته بندی بهداشتی است و برای همین مشتری از تضمین جنس آن مطمٸن می باشد.

قیمت مناسب این محصولات باعث این شده که کشور های همجوار که در سطح ضعیفی از نظر اقتصادی قرار دارند بتوانند خرما  اعلا را با قیمت خوب تهیه کنند.

برای سفارش خرما صادراتی بم می توان به سایت فروش آراد خرما مراجعه نمود و با مشاورین فروش آن ارتباط گرفت. امروزه این شرکت بخش عظیمی از محصولات خود را به صورت اینترنتی توسط سایت های فروش به فروش می رساند. این سایت ها به صورت شبانه روزی به مشتری خدمات می دهند و پاسخگوی سوالات مشتریان نیز می باشند. این نوع خرید برای مشتری نیز بسیار مقرون به صرفه است زیرا این سابت ها محصولات خود را بدون واسطه و به قیمت کارخانه به دست مشتری می رسانند.

برچسب‌ها:, ,

پاسخ دهید