خرما خشک ربی یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین خرماهای صادراتی می باشد، این خرما که ظاهری تقریباً بلند و کشیده دارد به سبب فواید فراوانی که دارد میزان قابل توجهی فروش را در بین سایر انواع خرما به خود اختصاص داده است. خرمای ربی برخلاف اسمش  تقریبا حالتی نیمه خشک دارد و  رنگ قهوه ای به خود گرفته است.

خرید خرما خشک ربی

خواص خرما خشک ربی

خواص خرما خشک ربی ممکن است شما نیز از افرادی باشید که برای خرید خرما بیشتر از قیمت محصول به کیفیت و طعم ومزه‌ ی آن اهمیت بدهید، یکی از مهمترین عوامل پرطرفداری خرمای خشک ربی فواید و خواص آن برای بدن می باشد که برخی از خواص آن به شرح زیر است:

  • خرمای خشک ربی به دلیل مقادیر فراوان آنتی اکسیدان موجود در آن خاصیت ضد سرطانی دارد. این انتی اکسیدانها با مهار کردن رادیکال‌های آزاد به خون که خود باعث اختلال در فعالیت سلول و سرطانی شدن سلول‌ها می‌شود، بدن را در مقابل انواع سرطان ها مقاوم می کند.
  • یکی دیگر از فواید خرمای ربی کمک به عملکرد بهتر غده تیروئید و پاراتیروئید می باشد، همچنین به دلیل سرشار بودن از انواع ویتامین ها و کلسیم و منیزیم و پتاسیم از آنمی و انواع دیگر کم خونی ها جلوگیری می کند.
  • خرمای ربی یکی از درمان های طبیعی برای درمان یبوست می باشد و  همچنین باعث بهبود عملکرد و کارایی سیستم گوارشی شده و به تنظیم ریتم غدد گوارشی کمک  شایانی می‌کند این خاصیت خرمای ربی ناشی از وجود درصد بالای رشد های فیبری در این ماده است.
  • همچنین قابل ذکر است که برای مبارزه با آنها از بیماری‌های چشمی ( از جمله شب کوری ) که ناشی از کمبود ویتامین، مصرف روزانه ۳ تا ۵ عدد خرما تاثیر بسزایی بر درمان این سری بیماری ها می گذارد.
  • همچنین طبق تحقیقات صورت گرفته درصد بالای آهن موجود در خرما ربی باعث تقویت و افزایش گردش خون و همچنین  خونرسانی به اندام ها و بافت های ظریف بدن می‌شود‌. محققان برای شادابی و روشنی و طراوت پوست و همچنین تقویت فولیکول مو و جلوگیری از ریزش مو توصیه اکید کرده‌اند که در رژیم غذایی روزانه خود حداقل ۲۰ گرم از خانواده ی خرماها به خصوص خرمای ربی  بگنجانیم.

فروش عمده خرما خشک ربی

فروش عمده خرما خشک ربی خرمای خشک ربی به صورت عمده در وزن  و بسته بندی های مختلفی به فروش می رسد، خرید و فروش عمده خرما به طور معمول دو روش اصلی و کلی دارد که عبارتند از:

  1. سفارش خرما ربی به روش غیر مستقیم
  2. سفارش خرمای ربی به روش مستقیم و بدون واسطه

قابل ذکر است که امروزه روش مستقیم سفارش این محصول بر خلاف روش غیرمستقیم طرفداران بیشتری دارد. روش مستقیم خریدار عمده به طور مستقیم با تولید کننده و پخش کننده در ارتباط است و هزینه کلی سفارش به دلیل نبودن هیچ گونه واسطه و دلالی ارزان تر می افتد.

برای اطلاعات  و آگاهی بیشتر در خصوص این محصول می توانید با کارشناسان سایت ما در ارتباط باشید.

برچسب‌ها:, ,

پاسخ دهید