خرما شکلاتی مغزدار در بسته بندی متنوع و با قیمت عمده توسط مجموعه آراد خرما به بازار عرضه می گردد. خرما مغزدار با روکش شکلات طعم دار از فرآورده های جدید جنوب می باشد. تنوع در این محصولات سبب جلب رضایت گروه گسترده ای از مشتریان گردیده است. جهت دریافت قیمت و آشنایی با محصولات می توانید از سایت بازدید نمایید.

خرما شکلاتی دلوکا

خرما شکلاتی

تولید خرمای شکلاتی در وهله اول امری آسان به نظر می رسد و شاید برای مصارف شخصی در منزل امکان تهیه آن می باشد. اما در کارخانجات تولیدی انواع فرآورده های خرمایی، با در نظر گرفتن ذائقه و نیاز مشتریان، زیر نظر کارشناسان تغذیه و تولید کنندگان مطرح، تولید می شود. استفاده از روکش شکلات برای خرما مغزدار طعمی دلچسب به محصول می دهد. استفاده از شکلات هایی با اسانس های مختلف سبب تنوع بیشتر این فرآورده شده است.

تولید خرما شکلاتی

تولید خرماهای شکلاتی به صورت بهداشتی و کاملا مکانیزه می باشد. هسته گیری و آماده سازی خرما و قراردادن مغز بادام در میان آن توسط دستگاه های مخصوص انجام می شود. در ادامه با عبور خرمای مغزدار از زیر تونل شکلات، روکش شکلاتی روی آن ایجاد می شود. سپس بسته بندی تکی هر خرما شکلاتی و مجدد قرار دادن در بسته های بزرگتر و کارتن و نهایتا شیرینگ توسط دستگاه های بسته بندی مکانیزه انجام می شود.

تولید شکلات خرما

بدین صورت یک محصول کاملا بهداشتی و باکیفیت وارد بازار می شود. این فرآورده قابلیت معرفی برای صادرات به سایر کشورها را نیز دارد.

عرضه فرآورده خرمایی با بسته بندی بهداشتی

با توجه به شیوع ویروس کرونا، استفاده از محصولات فله و بدون بسته بندی ممنوع شده است. از این رو مشتریان به دنبال تهیه خرما و خشکبار با بسته بندی بهداشتی هستند. خرما شکلاتی یکی از فرآورده های خرمایی پرطرفدار است که به دلیل دارا بودن بسته بندی تک نفره، قابلیت استفاده در مجالس و ادارات را دارد.

هر عدد خرما با مغز بادام و روکش شکلات در یک بسته تک نفره عرضه می شود که به صورت فله یا پک های 250 و 450 گرمی نیز در بازار به فروش می رسد. هر کیلو خرما شکلاتی طعمدار شامل 95 الی 96 عدد می باشد.

خرما شکلاتی بسته بندی

خرما شکلاتی مغزدار با چه طعم هایی عرضه می شود؟

تولیدکنندگان زیادی انواع خرمای شکلاتی را با برندهای مختلف به بازار عرضه نموده اند. برای مثال برندهای پارسان دی و تنگسیر از تنوع محصول و کیفیت مناسب برخوردار هستند.

خرما مغزدار شکلاتی

ابتکار کارخانه تولید خرما شکلاتی تنگسیر استفاده از شکلات های طعم دار برای روکش خرما مغزدار می باشد. استفاده از اسانس های متنوع سبب طعم لذیذ و متفاوت این فرآورده شده است.

برخی از طعم های خرما شکلاتی که تولید و در بازار موجود می باشد عبارتند از:

  • خرما شکلاتی نسکافه ای
  • کاکائویی
  • توت فرنگی
  • موزی
  • شیری
  • نسکافه
  • تلخ

خرما شکلاتی موزی

قیمت خرما شکلاتی مغزدار

قیمت محصولات خرمایی با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی متفاوت است. برای خرید عمده و فله ای هریک از شکلات ها می توانید میزان سفارش خود را به کارشناس فروش اعلام کنید.

با توجه به گسترده شدن نمایندگان فروش خرما شکلاتی در سراسر ایران و همچنین برخی از کشورها، برای دریافت قیمت عمده باید نوع بازار هدف و میزان سفارش را اعلام کنید.

در لیست زیر قیمت خرما شکلاتی مغزدار که بصورت قیمت مصرف کننده روی هر بسته درج گردیده، ذکر شده است. برای اطلاع از درصد تخفیف نمایندگی های فروش و قیمت عمده با ما در ارتباط باشید.

قیمت خرما شکلاتی

برچسب‌ها:, , ,

پاسخ دهید